Biertastings voor particulieren

Op zoek naar een origineel idee om eens samen te doen met uw vrienden, familie of kennissen? Dan bent u aan het juiste adres!

  • Wij komen bij u langs op de vooraf afgesproken locatie en laten u genieten van al het lekkere gerstenat vanaf 8 personen.
  • U krijgt de keuze uit een 8-tal proevertjes (per glas 15 cl). Indien gewenst een grotere keuze van biertjes, zal u rekening moeten houden met een meerprijs.
  • De tasting duurt ongeveer 90 minuten (afhankelijk van het aantal proevertjes).
  • Kick off met uitleg over wat bier precies is en zoveel meer…
  • Na de tasting is er een halfuurtje pauze voorzien zodat de deelnemers met een gerust hart naar huis kunnen vertrekken.
  • Tasting van 8 bieren met aangepaste kazen.
  • Wat dacht u van een bierdiner om een verjaardag te vieren of een bezoek aan een artisanale brouwerij? Een ander gek idee? Daag ons uit!
  • Keep in mind dat er voldoende plaats aanwezig is in de koelkast, eventueel een glas water zodat de deelnemers hun mond kunnen spoelen tussen 2 proefbeurten en een plaats waar wij de degustatieglazen achteraf kunnen wassen.
  • Een idee? Er kan een quiz voorzien worden om dit topic op een leuke en speelse manier te benaderen. We maken er een heel gezellige tijd van!

Voor meer informatie, stuur gerust een mailtje naar info@hetexclusievegerstenat.be.